fbpx

Mokyklos rėmimas yra tikrai veiksmingas būdas padėti šimtams Lietuvos vaikų tinkamai pradėti gyvenimą. Mes žinome, kad gera mokykla, teikianti išties gerą išsilavinimą, yra realus tikslas, ir žinome, ko reikia jam pasiekti.

Tapkite kažko tikrai didelio dalimi!

Kai remiate mūsų mokyklą, jūs nepadedate tik vienos mokyklos vaikams, bet prisidedate prie Lietuvoje veikiančių alternatyvios pedagogikos puoselėjimo. Tai yra šimtai, kartais tūkstančiai vaikų kiekvienais metais, kuriems suteikiama galimybė gauti alternatyvų, ne sistemos suformuluotą ugdymą.

Mokyklos rėmėjai vaidina neįkainojamą vaidmenį, kad tai pavyktų. Jūsų dovanotos dovanos, nesvarbu ar tai piniginės lėšos, darbas, medžiagos ar tiesiog kontaktai, tai mums suteikia laisvę būti kūrybingiems, švietime tai leidžia pasiūlyti novatoriškus sprendimus ir parodyti juos kartu su mūsų mokyklos, bendruomenės ir akademiniais partneriais.

Savo patirtimi, atradimais, gerąja ir blogąja praktikomis dalinamės su kitomis alternatyviosios pedagogikos ugdymo įstaigomis, taigi, mes prisidedame prie alternatyvios, šiuo atveju Gamtos pedagogikos vystymo, o ne kuriame privačią ir uždarą mokymo programą. Šis požiūris reiškia, kad sisteminius pokyčius galime pasiekti intervencijomis, kurios, kaip įrodyta, daro įtaką.

Kadangi planuojame savo žiniomis dalintis su vyriausybe, šis darbas gali ir tikrai lems pokyčius nacionalinėje švietimo politikoje, kurie gali pasiekti kiekvieną šalies mokinį.

Kaip rėmėjas Jūs užsitikrinsite ne tik karmos taškų sau, savo vaikams ir anūkams, bet ir du kartus per metus gausite mūsų veiklos ataskaitas, kad galėtumėte pamatyti pokyčius, kuriuos padedate įgyvendinti.

Mūsų lūkesčiai:

Nuo 2020/2021 mokyklos duris atvers 5-8 klasės bei papildoma darželio grupė. Šiam tikslui įgyvendinti, mums reikalingos 8 klasės, iš kurių tris pastatysime dar iki šių metų rugsėjo mėnesio.

Vienos klasės pastatymo ir įrengimo sąmata siekia 20.000,- Eur, tad projekto dalies (trijų klasių pastatymui) įgyvendinimui reikia 60.000,- Eur. Paramą galime priimti ir statybinėmis bei apdailinėmis medžiagomis, darbais ir kt.

Būsimos klasės konstruktyvas.

Paramą galite skirti piniginėmis lėšomis, pervedimu į mokyklos sąskaitą:

LT934010051003950890

VŠĮ Kardokų Gamtos mokykla

Įstaigos kodas 304506884

Mokėjimo paskirtis: Mokyklos plėtrai

Jei galite prisidėti kitais būdais, parašykite mums ir artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.