Laukiame tėvelių auginančių savo atžalas namuose, ieškančių darželio, besidominčius ugdymu gamtoje ar tiesiog norinčius praleisti dieną kitaip.

Tai puiki galimybė vaikams ir tėvams pakeisti įprastą aplinką, atitrūkti nuo rutinos, pakvėpuoti grynu oru, susipažinti su ugdymo gamtoje ypatumais bei pasimėgauti miško žaluma.

Turėsite galimybę sukurti bendraminčių ratą, smagiai leisti laiką gamtoje – atnešant naudas ir vaikams, ir tėvams.

Turime šiltas erdves, kuriose turėsite galimybę mažylius pervystyti, pažindyti, užsimigdyti..

Naudos tėvams:

aplinkos pakeitimas

įkvėpimas užsiėmimams su vaikais namuose

bendraminčiai

šilta arbata/kava

ryšio stiprinimas su vaiku per bendras veiklas

Naudos vaikams:

laisvas žaidimas gamtos apsuptyje

ištvermės lavinimas žygiuose

kūrybiškumo lavinimas kuriant iš gamtinių medžiagų

aplinkos ir gamtos tyrinėjimas pasitelkiant sensorinius pojūčius

geros emocijos

koordinacijos lavinimas judant skirtinguose reljefuose

gardus maistas

patirtinės veiklos

*Vaikai ir tėveliai veiklose gali dalyvauti drauge. Drąsesnieji mažyliai, prižiūrimi mylinčių auklyčių, galės įsilieti į darželio veiklas.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu edukacijos@kardokumokykla.lt arba telefonu 864778724/867200434

Atvažiuokite, pažinkite, patirkite!