Kardokų Gamtos Mokykla kviečia į Savaitgalio stovyklas!

Stovyklos metu vaikai stiprins gilesnį ryšį su mus supančia natūralia aplinka bei savimi. Mokysis su dėkingumu žvelgti į gamtą bei ją geriau pažins. Laukia daug nuotykių, žaidimų, kūrybos bei naujų draugysčių.

Savaitgalio ritmas

Penktadienis –  Susipažinimo diena. Atvykimas ir įsikūrimas jaukiose jurtose. Susipažinimo ratas, žaidimai, vakarienė ir miegas.

Šeštadienis – Žygio diena. Po rytinės mankštos ir pusryčių ruošiamės žygiui ir keliaujame į aplinkinius miškus. Susipažinsime su čia augančia augmenija, skanausime valgomus augalus, seksime gyvūnų pėdsakais, lavinsime ištvermę, mokysimės komandiškumo. Mokysimės kurtu laužą ir pietus gaminsime ant laužo. Vakare drauge kaitinsimės pirtyje ir skanausime žolelių arbatos.

Sekmadienis – Edukacijų diena. Kursime žvakes iš natūralaus bičių vaško, pinsime draugystės virveles ir mokysimės virti sriubą drauge, kuria pavaišinsime ir tėvelius.

*Programa gali kisti atsižvelgiant į vaikų poreikius bei oro sąlygas.

⏰Laikas: atvykimas penktadienį, Išvykimas sekmadienį

👼Vaikų amžius: 7-12 m.

🎯 Kaina: 95 eurai/savaitgalis (nuo penktadienio vakaro 18 val. iki sekmadienio 14 val.)

🍲 Maitinimas (pagrinde vegetariškas) 5 k/d

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA 👇

Jei turite klausimų, mielai Jums į juos atsakysime.

Susisiekite telefonu 864778724/867200434 arba el.paštu edukacijos@kardokumokykla.lt

Stovyklos skirtos 7-12 metų vaikams.
PASTABA Registracija patvirtinama atlikus avansinį mokėjimą - 50 Eur. Avansinis mokėjimas negrąžinamas. REKVIZITAI APMOKĖJIMUI: VŠĮ Kardokų Gamtos Mokykla A.s. LT934010051003950890 Mokėjimo paskirtis - stovyklos pavadinimas ir data, vaiko vardas ir pavardė