fbpx

KVIEČIAME Į STOVYKLĄ “PASIMATUOK KARDOKŲ GAMTOS MOKYKLĄ”, SUSIPAŽINTI, SUSIRASTI DRAUGŲ IR TURININGAI PRALEISTI 7 PUIKIAS VASAROS DIENAS!

Ar mano vaikui patiks naujoje mokykloje/darželyje? Kokie mokytojai ten dirba? Ką ir kaip ten moko? Tokie klausimai dažnai tėvams kyla prieš renkantis ar keičiant mokyklą/darželį.

Kardokų gamtos mokykla vaikams ir jų tėveliams, suteikia galimybę pasimatuoti mūsų mokyklą. Taip, perskaitėte teisingai, galėsite pasibandyti integralaus ugdymo metodiką, dienos ritmą, maitinimą, atvykimą ir kitus svarbius dalykus. Kadangi mūsų mokymas yra alternatyvus, garantuojame, kad vaikai stovyklose nepasijaus mokomi, bet tikrai išmoks daug naujų dalykų. Kardokų gamtos mokyklos matavimasis vaikams bus ne mokslo metų tąsa, o šauni, nuotykių ir žinių kupina stovykla.

Viena stovykla bus suskirstyta į dvi dalis. Pirma dalis prasidės nuo šeštadienio ryto, kur vaikai veiklose galės dalyvauti ir pasilikti nakvoti kartu su savo tėveliais. Antra dalis startuos pirmadienio vakare, kur vaikai pasiliks be tėvelių. Stovyklos formato pavyzdys: šeštadienio rytą tėvai atlydi vaikus, visi kartu pasilieka stovykloje susipažįsta su esamais mokiniais, mokyklos pedagogais, dalyvauja įvairiose veiklose. Pasibaigus savaitgaliui tėveliai vyksta namo, vaikai lieka stovykloje su mokyklos bendruomene. Galima dalyvauti pasirinktinai pirmoje arba antroje stovyklos dalyse arba abiejose. Jei pageidaujate, galite atvykti ir vienai stovyklos dienai.

Stovyklose dalyvaus esami ir būsimi mokiniai bei pedagogai. Ribotai grupei vaikų bus suteikta galimybė mūsų transportu į stovyklas atvykti iš Kauno, Marijampolės.

STOVYKLA SKIRTA:

• darželinukams nuo 2 m (vaikai kuriems 2020 metais sueis 3 metai) iki 5/6 m (vaikai kurie 20/21 mokslo metais eis į paruošiamąją grupę mokyklai);
  • mokyklinukams nuo 6/7 m (vaikai kurie 20/21  mokslo metais eis į pirmą klasę) iki 8/9 m (vaikai kurie 20/21  mokslo metais eis į trečią klasę);
  • mokyklinukams nuo 9/10 m (vaikai kurie 20/21  mokslo metais eis į ketvirtą klasę) iki 14/15 m (vaikai kurie 20/21  mokslo metais eis į aštuntą klasę).

STOVYKLOJE LAUKS

• susipažinimas su mumis ir mūsų mokyklos svečiais lektoriumi/psichologu Vaidu Arvasevičiumi, alpinistu Vladu Vitkausku, žolininke Jadvyga Balvočiūte, girininku Gintu Degučiu.
  • 7 dienų vasaros nuotykis susipažįstant su galimai naujais būsimos mokyklos draugais ir ugdytojais;
  • gyvenimas gamtoje: stovyklos dalyviai įsikurs palapinėse, maitinsis keturis kartus per dieną stovykloje šviežiai pagamintu maistu;
  • programa imituojanti ir atkartojanti mokyklos kasdienybę ir aplinką: protą lavinantys ir judrumą skatinantys žaidimai, jaudulio kupinos komandinės ir individualios veiklos;
  • žygis: keliaudami miškais ir pievomis vaikai pažins gamtos paslaptis bei išgyvenimo gudrybes gamtoje;
  • jojimas poniu Rose (darželinukams);
  • aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo skatinimas;
  • edukaciniai užsiėmimai: juostų audimas, piešimas augalais ant šilko
  • sportinė, kūrybinė veikla ir laisvalaikis;
  • meniniai užsiėmimai: dailė, keramikos darbeliai, muzika ir kt.
  • protmūšiai;
  • vakarus užbaigsime smagiomis istorijos prie laužo, kino filmu ar pasikaitinimu pirtyje.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

• maitinimas 4 kartus per dieną;
  • pažintinė, edukacinė, kultūrinė, sportinė ir pramoginė stovyklos programa;
  • grupės vadovų paslaugos;
  • vaiko draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
  • pirtis;
  • fotosesija su naujais draugais ir foto dovana.

STOVYKLOS PAMAINOS

1 PAMAINA: liepos 04-10 dienomis

2 PAMAINA: liepos 31- rugpjūčio 07 dienomis

STOVYKLOS KAINA IR APMOKĖJIMAS

Stovyklos kaina vienam asmeniui

Užsiregistravus iki liepos 01 dienos KAINA – SUTARTINĖ! Susisiekite (info@kardokumokykla.lt arba +37069978870) ir dėl kainos mes tikrai susitarsime.

• trijų dienų (savaitgalio) – 90 Eur;
  • keturių dienų (darbo savaitės) – 120 Eur;
  • septynių dienų (visos savaitės) – 200 Eur
  • 20% nuolaida taikoma, jei dalyvauja daugiau negu vienas asmuo iš šeimos;
  • Registraciją patvirtinsime po avansinio apmokėjimo (ne mažiau nei 50%)
  • Pilnas apmokėjimas turi būti atliktas ne vėliau kaip trys dienos likus iki stovyklos pradžios pavedimu per banką nurodytoje sąskaitoje arba grynaisiais, atvykimo į stovyklą dieną.
  • Rekvizitai apmokėjimui:

VŠĮ Kardokų Gamtos mokykla, įstaigos kodas 304506884.
Žemuogių g. 5, Kardokų k., LT-69386 Kazlų Rūda

A.s. LT934010051003950890
Mokėjimo paskirtis: Stovykla (stovyklos data), (vaiko vardas, pavardė)

STOVYKLOS SUTARTIS-SUTIKIMAS IR KITA INFORMACIJA

Stovyklos sutartį, reikalingų daiktų ir dokumentų sąrašą bei kitą su stovykla susijusią detalią informaciją atsiųsime elektroniniu paštu, kurį nurodysite registracijos formoje.

KONTAKTAI

Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu +37069978870 arba el. paštu: info@kardokumokykla.lt

Registracijos į stovyklą forma: