fbpx

Ar Jūsų atžala per mažai laiko praleidžia lauke? Nerimaujate, kad medijos baigia pakeisti tikrus draugus, o kompiuteriniai žaidimai atstoja nuotykius? Nesijaudinkite! Mūsų stovykloje jūsų vaikų lauks: daug gamtos, tyras oras, savęs išbandymai ir nauji atradimai, tikri socialiniai santykiai.

Ką mes veiksime stovykloje? Patikėkite, bus įdomu! Laukia daug veiklų ir žaidimų!  Kasdien leisimės į ilgesnius ar trumpesnius žygius mišku.

Žygiuodami stiprinsime ryšį su gamta – medžiais, augalais ir joje gyvenančiomis būtybėmis. Karštomis dienomis nersime į gaivinantį tvenkinį atsigaivinti.

Kiekvieną vakarą mus šildys ugnis, o prie jos vyks diskusijos, žaidimai ir jaukūs pašnekesiai.

Laukia ir orientacinės bei sportinės žaidynės, medžio darbai ir praktinės išgyvenimo užduotys. Visos stovyklos veiklos suteiks naujų žinių bei įgūdžių, skatins kūrybiškumą, praplės vaizduotę, atsiras naujų draugų, o įspūdžiai išliks dar ilgai. Linksmi, rūpestingi ir ištroškę nuotykių stovyklos vadovai jau laukia!

Kardokų Gamtos Mokykla 8-12 metų vaikus šią vasarą kviečia net į keturias stovyklas!

Liepos 4-8 dienomis mergaičių stovykla „Miško fėjos“

Su rūpestingomis stovyklos vadovėmis mergaitės pasiners į magišką fėjų pasaulį. Apsuptos gamtos ramybės mergaitės pievose rinks vaistažoles, žygiuos mišku, kurs koliažus, gilinsis į save, taps tikromis miško fėjomis.

Trys mišrios stovyklos „Per mišką pažink save“

III pamainaliepos 20-24 dienomis

III pamaina – rugpjūčio 1-5

IV pamaina – rugpjūčio 8-12 dienomis

Stovyklos metu vaikai stiprins gilesnį ryšį su mus supančia gamta. Bus ir šėlsmo, ir ramybės. Mokysimės su dėkingumu žvelgti į gamtą bei ją pažinti, kūrybinėse dirbtuvėlėse kursime iš miškuose ir pievose rastų gamtos turtų, medituosime prie laužo, ragausime gamtos dovanojamų gėrybių… O taip pat vaikų lauks išgyvenimo miške įgūdžių lavinimas, orientaciniai, muzikos dirbtuvės ir dar daug daug nuotykių.

Penkių dienų stovyklos kaina su maitinimu ir nakvyne – 200,- Eur

Kilo klausimų? Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite telefonu +37062116073/+37064778724 arba el.paštu edukacijos@kardokumokykla.lt

Susitikime miške!