Kardokų Gamtos Mokykla kviečia į savaitgalio stovyklą klasei

Tai puiki galimybė sustiprėti klasės bendruomenei ir pažinti vienas kitą ne mokyklos aplinkoje. Per patyrimines veiklas drauge mokysimės: išsikelti bendrų tikslų ir būdų kaip jų pasiekti, dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę už save ir kitą, spręsti konfliktines situacijas, priimti vienas kito skirtybes.

Stovykloje jūsų laukia ne tik komandiniai žaidimai, patyriminės veiklos, žygis, bet ir vakarais šildanti laužo šiluma, miško magija, nuoširdūs pokalbiai, šėlsmas ir ramybė…ir dar daug daug neapčiuopiamos vertės.

Laimėję stovyklą jūs gaunate dovanų: vadovų paslaugas, kiekvieno vaiko draudimas stovyklos metu, patirtinės veiklos, edukacijos, nakvynė šildomose patalpose.

Maistas. Maitinimo kaina 15 eurų/vaikui visam savaitgaliui.

Norėdami dalyvauti konkurse ir laimėti stovyklą savo klasei užpildykite žemiau esančią registracijos anketą. 👇

Jei turite klausimų, mielai Jums į juos atsakysime.

Susisiekite telefonu 864778724/867200434 arba el.paštu edukacijos@kardokumokykla.lt