Kardokų Gamtos Mokykla kviečia į pusdienio, dienos, savaitgalio ar visos savaitės stovyklas klasei

Paauglystės metu, net 8 paaugliai iš 10 yra nepatenkinti savo išvaizda, turimomis žiniomis, kompetencijomis, įgūdžiais ir pan. Taip atsiranda pirmoji klasės bendruomenės yda – PASITIKĖJIMO TARP KLASIOKŲ STOKA. Tai kyla iš nenoro būti pažeidžiamiems klasės viduje. Bendraklasiai, kurie nėra atviri su kitais, neleidžia kalbėti apie klaidas, silpnas vietas ir nekloja pasitikėjimo pamato. Visa tai neleidžia atsiskleisti Savajam Aš. Vaikai užsisklendžia savyje, įvairiais būdais maskuoja savo įsivaizduojamus trūkumus. Atsiskleisti ir drąsiai žengti užtikrintus žingsnius savajam kelyje, jaunas žmogus gali saugioje socialinėje aplinkoje, tokios terpės sukūrimas nereikalauja labai daug, paaugliai turi tik labiau pasitikėti vieni kitais. Taip didės saugumo jausmas ir mažės pažeidžiamumo baimė.

Stovyklų, klasės bendruomenių stiprinimų metu, suteikiame galimybę pažinti vienas kitą giliau ir stipriau, tai darome per patyrimines veiklas:

 • sudarome ir padedame atlikti testą prieš stovyklą ir po jos, taip įsivertinsite savo pažangą;
 • išsikelsite bendrų tikslų ir ieškosime būdų kaip jų pasiekti;
 • dirbsite komandoje, mokysitės prisiimti atsakomybę už save ir kitą;
 • mokysitės konfliktines situacijas paversti į pamokas – jų sprendimą;
 • įžvelgsite vienų kitų stiprybes, skirtybes ir galimybes.

Stovykloje jūsų laukia ne tik komandiniai žaidimai, patyriminės veiklos, žygis, bet ir vakarais šildanti laužo šiluma, miško magija, nuoširdūs pokalbiai, šėlsmas ir ramybė…ir dar daug daug neapčiuopiamos vertės.

Būdami stovykloje gaunate:

 • santykio vieniems su kitais stiprėjimą;
 • vadovų paslaugas;
 • kiekvieno vaiko draudimas stovyklos metu;
 • patyrimines veiklas;
 • edukacijas;
 • nakvynes šildomose patalpose.

Kaina derinama individualiai, atsižvelgiant į stovyklos trukmę.

Norėdami dalyvauti su klase stovykloje užpildykite žemiau esančią registracijos anketą. 👇

Jei turite klausimų, mielai Jums į juos atsakysime.

Susisiekite telefonais: +37064778724 arba +37067200434 bei el.paštu edukacijos@kardokumokykla.lt