EDUKACIJOS VAIKAMS

Kviečiame Jūsų vaikus praleisti pamokas ne klasėje, o gamtoje. Čia vaikai turės galimybę bendrosios programos žinias integruoti patyriminiame ugdyme. Edukacijos vyks miškų apsuptyje stebint gamtoje vykstančius virsmus, vaikai patirs gamtą pasitelkdami penkis pagrindinius pojūčius, augins savyje savistabą, lavins ištvermę, stiprins komandinius įgūdžius, pažins mus supančias stichijas, stiprins klasės bendruomeniškumą.

Siūlome šias edukacijas:

• „Nuotykis miške“
  • „Kurkime drauge“
  • „Statom paukščiams namus“
  • „Tapk indėniuku“

Trukmė: 2,5-3 val.
Laikas: pagal susitarimą
Amžius: 6-12 metų
Vieta: Kardokų Gamtos Mokyklos erdvė ir aplink esantys miškai
Kaina: derinama individualiai (priklausomai nuo grupės dydžio ir pasirinktos edukacijos)
Dalyvių skaičius: 15-25 vaikai

EDUKACIJOS SUAUGUSIEMS

Kviečiame į patyrimines bei kūrybines edukacijas Kardokų miškų apsuptyje. Atvykę jūs galėsite ne tik įkvėpti gryno oro, pailsėti nuo miesto šurmulio, atsipalaiduoti, bet ir pažinti gamtą iš arčiau, išmokti kaip joje taikiai būti ir patirti nuotykį miške. Mūsų edukacijų metu yra įtraukiami penki pagrindiniai pojūčiai, susipažįstama su mus supančiomis stichijomis, stiprinamas ryšys su gamta bei savęs pažinimas.

Pasiūlymai kolektyvui ieškantiems ramybės ir atsipalaidavimo:

Kiti mūsų pasiūlymai kolektyvams, draugų kompanijai, pavieniams asmenims.

Trukmė: 2-2,5 val.

Laikas: pagal susitarimą

Vieta: Kardokų Gamtos Mokyklos erdvė ir aplink esantys miškai

Dalyvių skaičius: 10-30 asmenų

Registracija ir papildoma informacija:

tel.: 864778724 / 867200434 arba el.p.: edukacijos@kardokumokykla.lt

Neradote tinkamos edukacijos? Netinka laikas? Turite savų idėjų? Skambinkite! Rasime geriausią sprendimą visiems!

EDUKACIJOS MIŠKO RITMU!