Liepos 4-8 dienomis mergaičių stovykla „Miško fėjos” (I pamaina)

Su rūpestingomis stovyklos vadovėmis mergaitės pasiners į magišką fėjų pasaulį. Apsuptos gamtos ramybės mergaitės pievose rinks vaistažoles, žygiuos mišku, kurs koliažus, gilinsis į save, taps tikromis miško fėjomis.

Stovyklos metu fėjų laukia magiški užsiėmimai:

Visos stovyklos metu pažindinsimės su keturiomis stichijomis – Žeme, Ugnimi, Oru ir Vandeniu.

Kasdien leisimės į ilgesnius ar trumpesnius žygius į šalia esantį magišką mišką. Žygių metu stiprinsime ryšį su gamta – medžiais, augalais ir joje gyvenančiomis būtybėmis.

Miškuose bei pievose rinksime kerinčius augalus, o iš jų kursime puokšteles, galvos papuošalus, apyrankes, mandalas ir ką tik besugalvosime.

Stovyklos metu fėjos mokinsis lengvų kvėpavimo pratimų padedančių nurimti, įsiklausyti į save bei sutelkti savo fėjiškas galias.

Karštomis dienomis nersime į gaivinantį tvenkinį atsigaivinti.

Jei pliaups lietus kviesime kurti svajonių koliažus iš žurnalų iškarpų, gaminsime sveikuoliškus skanumynus, piešime ant kūno, mokinsimės veido masažo, kursime šukuosenas.

Kiekvieną vakarą mus šildys ugnis. Prie laužo vyks diskusijos, pasidalinimai, magiški pasakojimai, duonelės kepimas, o gal tiesiog jauki tyla…

Ir žinoma, mergaičių lauks – miško fėjų fotosesija!

Jei turite klausimų, mielai jums į juos atsakysime telefonu +37062116073/+37064778724 arba el.paštu edukacijos@kardokumokykla.lt

Kaina: 200 eurų vaikui/5 dienas

Į kainą įskaičiuota: maitinimas (4 kartus per dieną), stovyklos programa, fotosesija.