Birželio 13 dienos rytą, mokyklos ugdytojai ir auklėtiniai, išsiruošė į ilgai planuotą ir lauktą metų kelionę. 
Patys vaikai turėjo galimybę prisidėti prie kelionės planavimo, teikti savo idėjas ir mintis, tiek dėl kelionės maršruto, tiek dėl vietų, kurias verta aplankyti. 
Vaikų nuomonės ir norai, dėl kelionės maršruto išsiskyrė. Vieni norėjo keliauti Lietuvoje ir taip geriau susipažinti su savu kraštu, kiti norėjo keliauti užsienyje ir geriau pažinti kaimynines šalis. 
Ieškant bendro kompromiso ir vadovaujantis viena iš mokyklos idėjų – laimėkime kartu, buvo priimtas visiems priimtinas sprendimas, keliauti Lietuvoje bei Latvijoje. 

Trečiąją kelionės dieną, susipakavę kelionei skirtus daiktus, patraukėme keliauti tolyn link Latvijos.

Išvykus iš Šironijos ūkio, turėjome galimybę susipažinti su Šviesos Slėnio lauko darželiu. Vaikai susipažino su darželio erdvėmis, o ugdytojai laiką išnaudojo naujų pažinčių užmezgimui.

Susipažinus su lauko darželiu, patraukėme tolyn link Obelių, kur įskūręs senasis Obelių malūnas. Šiuo metu malūne veikia kavinė, kur skaniai ir sočiai pasistiprinome, bet nepaisant to, vaikai išgirdo apie trumpą malūno įkūrimo istoriją ir jo veikimo paskirtį senesniais laikais.

Kiek vėliau, patraukėme link Rokiškio, kur įskūręs nuostabaus grožio Rokiškio dvaras. Ten mokiniai sužinojo dvaro įkūrimo istoriją, apie dvaro šeimininkus, jų kaitą ir kaip bėgant laikotarpiams keitėsi pats dvaras. Taip pat apžiūrėjome dvaro kambarius ir erdves, autentiškai išlaikytus paveikslus, baldus ir įvairius kitus dvare naudotus daiktus.

Po turiningos edukacijos po dvaro erdves, išsiruošėme ilgai kelionei link Jūrmaloje įsikūrusio kempingo Neptūnas, kuris yra vos keli šimtai metrų nuo Baltijos jūros įlankos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *