Mokinių pavasario atostogų metu nekantriai laukiame stovyklautojų.

Vaikų lauks įkvepiančios veiklos, apjungiančios kūrybiškumą, gyvą patyrimą, emocinio intelekto ugdymą bei gamtos ir savęs pažinimą.

Vaikai dalyvaus patirtinėse veiklos, žygiuose, komandiniuose žaidimuose, savęs gilesnio pažinimo užsiėmimuose, orientaciniuose, lauko žaidimuose. Stiprins ryšį su gamta, mokinsis įkurti laužą, kvėpuos grynu oru, mėgausis miško prieglobsčiu.

Stovykla vyks balandžio mėn. 2- 5 d.

Kardokų k., Kazlų Rūdos sav.

Dvi amžiaus grupės:

🐦 7-11 m. vaikams

🐦12-15 m. vaikams

Stovyklos kaina 150 eurų

Į stovyklos kainą įskaičiuota:
🐦Maitinimas (5 kartus per dieną)
🐦 Nakvynė šildomose patalpose
🐦Vadovų paslaugos
🐦 Pirtis
🐦Stovyklos programos veikla
🐦Draudimas stovyklos metu

Stovykloje vaikais rūpinsis mylintys, entuziastingi, išmintingi vadovai.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:

PASTABA Registracija patvirtinama atlikus avansinį mokėjimą - 50 Eur. Avansinis mokėjimas negrąžinamas. REKVIZITAI APMOKĖJIMUI: VŠĮ Kardokų Gamtos Mokykla A.s. LT934010051003950890 Mokėjimo paskirtis - stovyklos pavadinimas ir data, vaiko vardas ir pavardė

Liko klausimų? Susisiekime tel.: 867200434/864778724 arba el.paštu edukacijos@kardokumokykla.lt