,,Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų.“
 Johanas Volfgangas Gėtė


Ieškome Gamtos mokyklos Mokytojų

Prisijunkite prie Kardokų Gamtos Mokyklos ir dirbkite su savo klase lauke ir gamtoje 5 dienas per savaitę (nuo rugsėjo mėn. iki birželio mėn.). Mes ieškome mentorių ir mokytojų, kurie lauko pievą, gilų mišką ar išvyką į muziejų gali paversti – klase. Taip, Jūs gausite atlyginimą, bet tai tikrai ne darbas – prisijungę prie mūsų tapsite ne tik bendruomenės, bet ir didelės mūsų šeimos dalimi!


Išsami informacija

Kur ir kada?

Kardokų kaime, suteikiama darbo vieta ištisiems metams, įskaitant vasaros stovyklas. Jūsų gyvenamoji vieta neturėtų būti kliūtis realizuojant savo planus. Prieš daugiau kaip 50 metų, žmonija rado būdą kaip nukeliauti į mėnulį, tad tikime, kad rasime abipusiai naudingą sprendimą Jums atkeliauti pas mus.

Priimame paraiškas 2020-2021 metams.

Mes laukiame pareiškėjų iš visų Lietuvos apskričių ir kitų vietovių.

Pozicijos

Mūsų mokyklos vaikų ir/ar paauglių klasės mokytojo/os ir auklėtojo/os.

Darželio, Paruošiamos mokyklai grupės, Pradinių klasių, Vidurinės mokyklos klasių.

Patirtis ir įgūdžiai

Ieškomi asmenys, besidomintys alternatyvia pedagogika, nuolat tobulinantys ir gilinantys jau turimas žinias ir drąsiai priimantys naujoves, gebantys vaikus ugdyti su MEILE.

Atlyginimas („į rankas”) nuo 850,- eur/mėn., atsižvelgiant į kvalifikaciją, darbo patirtį ir pan. Socialinės garantijos.

Apie Kardokų Gamtos Mokyklą

2017 metų rugsėjo mėnesį pradėjo veikti darželis, priešmokyklinė grupė bei pradinės klasės.
2020/2021 metais duris atvers V-VIII klasės.  Daugiau informacijos apie mus.

Miškas, upė, pieva yra mūsų klasė.

Mes esame bendruomeninė Gamtos mokykla, kurioje vaikai mokosi su savo mentoriais ir mokytojais, o taip pat vieni iš kitų. Mūsų klasė – beribiai mus supantys miškai! Vaikai kiekvieną dieną leidžia laiką lauke, todėl mokymo procesas tampa nuotykiu, kuriame akademiniai aspektai natūraliai susilieja su praktiniu mokymu. Mūsų mokymo programa yra susijusi su gamtos stebėjimu, dalyvavimu įvairiuose procesuose, ko pasėkoje vaikai įgyja žinias ir patirtis ne žmogaus, o Gamtos sukurtame pasaulyje. Vaikams kasdien suteikiama galimybė prisiliesti ir pajusti gilų ryšį su gamtos dėsniais, augalų bei gyvūnų pasauliu, o per tai tobulinti savo įgūdžius ir juos pritaikyti įvairiose sferose – nuo liaudies menų iki kultūros.

Mokyklos struktūra

Nuolat deriname ir siekiame pusiausvyros tarp valstybinės ir patyriminės pedagogikų. Metodika periodiškai peržiūrima ir adaptuojama pagal vaiko ir tėvų poreikius. Kartu su pedagogais kuriame mokymo programą apgalvotai, kad įvykdytume įsipareigojimus tėvams ir mokiniams. Nors tai darome lauke, “už klasės sienų”, mokytojų indėlis atneša matematiką, raštingumą, socialinius įgūdžius, emocinį intelektą, meną, istoriją, gamtos pažinimą. Naudojame projektais pagrįstą, patyriminę metodiką, kitų alternatyvių pedagogikų bei užsienio šalių įgyvendinamas gerąsias patirtis.

Jūsų tvarkaraštis

Sudaromas Jūsų darbo grafikas. Kardokų Gamtos Mokykla yra dinamiška organizacija, visada galimi pokyčiai, tiksliau orientuotis galite pagal skelbime pateiktą informaciją.

Mokslo metai:

Be tiesioginio darbo su vaikais, Jūs laiko skirsite:

 • bendradarbiavimui su pagrindiniais darbuotojais, kad sukurtumėte tęstinę programą savo mokiniams;
 • bendravimui su tėvais, tam kad užmegztumėte esminius bendruomeninius ryšius ir sukurtumėte apgalvotus mentorystės santykius;
 • dalyvavimui seminaruose, kursuose ir kituose kompetencijų kėlimo renginiuose;
 • mokyklos renginių organizavimui, turinio kūrimui.

Vasara ir vaikų atostogos mokslo metų eigoje:

 • galimybė papildomai užsidirbti vasaros stovyklose;
 • vyksta pasiruošimas kitiems mokslo metams.

Patirtis ir įgūdžiai

Mūsų vizijos Mokytojas – tai draugas, kolega, bendruomenės dalis, kurio reali gyvenimiška patirtis neatsiejama nuo jį supančioje aplinkoje darniai ir natūraliai vykstančių virsmų, kurie perkeliami ir į kasdieninį mokymo procesą. Mes laukiame labai stiprios asmenybės, prioritetas nėra turimi pažymėjimai ar laipsniai.

Niekas nėra tobulas, todėl rasti tokį mokytoją sunku, jei žemiau išvardintų kompetencijų ir neturite, mes padėsime jas išsiugdyti. Darbui reikalingos kompetencijos ir kiti reikalavimai:

 • vaiko raidos suvokimas;
 • psichologinės žinios;
 • gamtos pažinimas;
 • sveika gyvensena, sportas jūsų gyvenime, pastovus buvimas gamtoje;
 • menai;
 • gamtos istorijos ir ekologijos žinios;
 • fizinis pasirengimas;
 • atsakomybė, įsipareigojimai pvz. 5m mokyklai;
 • geri komunikavimo su vaikais, jų tėvais ir kolegomis įgūdžiai;
 • naujų mokymo dalykų įsisavinimas;
 • išskirtinis patikimumas ir punktualumas;
 • naudojimasis įvairiomis technologinėmis komunikacijomis bendradarbiaujant su kolegomis (telefonas, el. paštas, „messenger“ ir kt.);
 • pedagoginis išsilavinimas;
 • mokytojo lankstumas;
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
 • užsienio kalbų mokėjimas.

Baigiamasis žodis

Mums Mokytojo darbo aprašymas neturi pabaigos, jis tęstinis daugeliu prasmių, nes Mokytojo vaidmuo mokymo procese labai spalvingas ir dinamiškas, kūrybiškas ir inovatyvus, atsakingas ir įpareigojantis. Tai daugiau nei darbas! Prisijungęs prie mūsų mokyklos bendruomenės, Jūs tapsite jos dalimi, atrasite bendraminčių, kursite ne tik savo ateitį, bet ir būsite pavyzdžiu savo mokiniams.

Užpildykite žemiau esančią paraiškos formą ir artimiausiu metu, mes Jus pakviesime pokalbiui.

Click or drag a file to this area to upload.