Kartu su jaunaisiais mokyklos švaros ambasadoriais – Karoliu, Elze bei Dijuta, mokytojai Lukas ir Neringa, apsilankė Kauno Regiono Atliekų Tvarkymo centre.

Ten mokiniai sužinojo, kokį kelią nueina nerūšiuotos, į bendrus konteinerius, metamos atliekos, taip pat susipažino su sunkiosiomis mašinomis, naudojamomis rūšiavimo centre. Mokiniai apsilankė ir kompostavimo kambaryje, pažino darbuotojus, kurie rūšiuoja šiukšles rankomis. Vaikai įvertino, kokį sunkų bei prasmingą darbą atlieka šie žmonės ir suprato, kaip svarbu tausoti aplinką bei taisyklingai rūšiuoti atliekas.

Tiesa, Kauno RATC inžinierius atskleidė, jog Kauno apylinkėse, šiukšlių rūšiavimas eina gera linkme – nerūšiuojamų atliekų kasmet mažėja…