Lapkričio 18 d., šeštadienį, įvyko Geografijos-pasaulio pažinimo patyriminė diena, Kauno Kleboniškio miške, kartu su Kardokų Gamtos Mokyklos Ugdymo Šeimoje mokiniais.

Susitikimo tikslas – išmokti orientuotis miške pagal žemėlapį, praktiškai pritaikyti teorines pasaulio pažinimo ir išgyvenimo žinias, stiprinti socialinius ir bendruomeninius įgūdžius, bendradarbiaujant grupėse ir siekiant bendro tikslo…

Ugdymo šeimoje mokiniai išmoko orientuotis aplinkoje pagal žemėlapius, atrado 3 šaltinius, degustavo arbatas ir gilinosi kokias gydomąsias galias turi vienos ar kitos arbatžolės. Po žygio vyko patyriminiai žaidimai, kurių metu buvo stiprindami klausos, kvapų, lytėjimo, intuicijos pojūčiai…

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems geografijos-pasaulio pažinimo dienoje. Iki kitų susitikimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *