Gamta globėja, Gamta iššūkių davėja, suteikianti galimybę, didinant komforto zoną, ugdyti Žmogaus charakterį. Tokiais žodžiais mūsų mokyklos Ugdytojai, drąsina vaikus įveikti vidinius nusistatymus žygių metu bei ugdantis gamtoje.

Vakar šie žodžiai įgavo naują prasmę… Po praūžusios vėtros sunkiai rinkome žodžius, pasakyti kas įvyko. Darželio ir mokyklos aplinka buvo paversta į nuolaužų, šakų ir vėjovartų nusėtą plotą.

Pagalvojus, kad už dienos čia rinksis daugiau nei du šimtai mokinių kėlė ne tik nerimą, bet ir siaubą. Laimei, viena iš pamatinių mokyklos vertybių yra Bendruomenė, ją sudaro Ugdytojai, Tėvai, Vaikai ir aplinkiniai gyventojai, jie padarė stebuklą. Ugdomosios erdvės jau paruoštos rytojaus šventei ir tolimesniam ugdymo procesui.

Nuoširdus ačiū visiems bendruomeniškiams, atidėjusiems kasdieninius rūpesčius, nepabūgusiems permainingo oro ir kibusiems į bendrą darbą. Tokios situacijos, tokie iššūkiai tik sutvirtina bendruomenę ir užtvirtina, kad pasirinkome tikrai tvirtas pamatines vertybes – ugdomąją terpę: Bendruomenė, Žmogus ir Gamta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *