Turbūt kiekvienas iš mūsų žinome pačias gražiausias pavasario ir vasaros pradžios šventes, tai mamos ir tėčio dienas. Juk be tėvų – nebūtų ir mūsų! Tad šiemet, kaip ir kasmet, kvietėme savo mylimas mamas ir tėčius švęsti šias dienas kartu, Kardokų Gamtos Mokykloje.

Mamų dieną mokiniai surengė gegužės mėnesio pirmąjį penktadienį, norėdami pasveikinti jas mokyklos erdvėje.

Gražią penktadienio popietę, visiems susirinkus, mamos su savo vaikais turėjo galimybę pasirinkti veiklas, kuriose dalyvaudami, galėjo pagerinti savo tarpusavio ryšį ir bendrystę.

Vieni rinkosi keramikos pamokas, kuriose galėjo kartu nulipdyti bendrą kūrinį, kiti rinkosi teatro improvizacijas, skatinančias vaizduotę ir bendrystės ryšį, treti rinkosi pokalbį, kuris paskatino atvirumą tarp mamų ir vaikų… Na ir žinoma, buvo daug kitų veiklų, kuriose kartu buvo praleistas smagus ir prasmingas laikas.

Po smagių veiklų, popietę užbaigėme skaniu vaikų keptu šokoladiniu pyragu ir prasmingais pokalbiais prie kakavos puodelio.

Na, o tėčio dieną, perkėlėme į iššūkių pilną žygį.

Birželio 5-ąją dieną, visi tėveliai kartu su savo vaikais, turėjo galimybę žygiuoti aplink Agurkiškių kaimo apylinkėse esantį užpelkėjusį tvenkinį, ieškodami užuominų į paslėptą lobį miškuose. Šis žygis pareikalavo daug komandinio darbo, stipraus tarpusavio ryšio ir taktikų kūrimo, kad lobis būtų kuo greičiau surastas.

Po lobių paieškos, tėveliai kartu su vaikais turėjo progą pasimokyti gyvenimiškų ir praktiškų dalykų – mazgų rišimo. Žygio vedlė Gabija, perteikė vaikams mazgų rišimo paslaptis, nuo elementaraus mazgo iki gelbėjimosi mazgo esant kritinei situacijai.

Vėliau dienos eigoje sekė daug įvairių aktyvių žaidimų, kurie reikalavo strategijų kūrimo, komandiškumo ir stipraus tarpusavio ryšio.

Dienos pabaigoje, įveikus visus iššūkius, tėvelius ir vaikus išlydėjome su plačiomis šypsenomis veiduose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *