Mokiniai iš anksto pasiruošė techniškai tvarkingus dviračius 🚲, stiprino ištvermę rytinių mankštų metu 💪, turėjo užsiėmimus su policijos pareigūne apie KET skirtas dviratininkams 🚔. Ši pasiruošimo programa padėjo ne tik fiziniam pasirengimui, bet ir ugdė atsakingą požiūrį į saugų eismą ir pagarbą kitiems eismo dalyviams.

Šį kart mokiniai, ugdytojai ir tėveliai keliavo nuo Zapyškio iki Kauno 🏞️. Pakeliui aplankėme Kačerginę, grožėjomės gamta ir lipom į įspūdingą Pyplių piliakalnį 🏰. Pietūs prie Nemuno šalia Kauno žirgyno suteikė progą atsipūsti ir pasimėgauti gražiais vaizdais. Vėliau aplankėme Kauno pilį, kurioje sužinojome daug įdomių istorinių faktų. Kelionės pabaigoje pasiekėme Nemuno salą ir tada sukomės atgal.

Jaunėliai numynė 14 km 🚴‍♀️, vyresnėliai – 26 km 🚴‍♂️, o ištvermingiausi įveikė net 48 km! 💯. Šis žygis ne tik suteikė džiaugsmo ir nuotykių, bet ir stiprino bendruomenės ryšius, skatino sveiką gyvenseną bei sąmoningumą.💚

#DviračiųŽygis #Pavasaris #Sportas #Sveikata #kardokugamtosmokykla #gamta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *