Dalyvavome tarptautinėje konferencijoje:

@peaceandjusticeproject Danijoje 🇩🇰. Šią konferenciją organizavo DNS Tvind koledžo studentai DNS Tvind College.🎓

Mes dalyvavome konferencijoje kaip pranešėjai. Mūsų mokiniai pristatė mokyklos filosofiją, dalindamiesi savo praktine patirtimi ir kasdienine veikla 🙂 Mokyklos koordinatorius Šarūnas Jankauskas pristatė mūsų filosofiją ir teorinius pagrindus, kuriais remiamės 📚

Taip pat dalyvavome ir kaip konferencijos dalyviai, įsitraukdami į diskusijas ir mainų programas 🤝 Šis renginys – jau antras mūsų dalyvavimas šioje konferencijoje ir ketvirtasis dalyvavimas DNS organizuojamose iniciatyvose ✨

Tai buvo puiki galimybė mokytis, dalintis žiniomis, aplankyti Daniją ir užmegzti naujus ryšius su kolegomis iš viso pasaulio 🌟

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *