Gegužės 9-10 dienomis, Kardokų Gamtos Mokykloje viešėjo svečiai iš Leśna Szkoła Puszczyk mokyklos, esančios Lenkijoje.

Su šia mokymosi įstaiga, Kardokų mokykla bendradarbiauja jau ne vienerius metus ir toliau mezga artimus ryšius. Praėjusių metų rugsėjį, mūsų mokyklos ugdytojai, kartu su auklėtiniais, svečiavosi šioje mokykloje, kur turėjo puikią galimybę susipažinti su mokyklos aplinka, mokiniais, dienos ritmu ir pasisemti neįkainojamos patirties.

Šį kartą, Leśna Szkoła Puszczyk mokyklos delegacija apsilankė pas mus. Dvi dienas mokyklų bendruomenės dalinosi gerąją patirtimi. Lenkijoje įkurtos mokyklos ugdytojai turėjo galimybę stebėti mūsų dienos ritmą, apžiūrėti mokyklos erdves, stebėti veiklas ir taip semtis įdomios patirties bei motyvacijos toliau kurti ir tobulinti savo mokyklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *