Gegužės 7 dieną, pirmadienį, Kardokų Gamtos Mokyklos mentoriai kartu su savo ugdytiniais susiruošė į komandiškumo stiprinimo išvykas.

„Mentorių žygis – tai nauji iššūkiai, bendravimas, komados stiprinimas. Šiandien išmokta pamoka – pasitikėjimas (aplinka, sutiktais žmonėmis, vieni kitais)”- komentavo mokyklos koordinatorė Rita.

Berniukų komanda išsiruošė į išvyką dviračiais nuo Kardokų kaimo, link Zapyškio ir tolyn.

„Viso 33 km, iš jų 7 ekstremalūs smėliniu keliu. Stiprėjo bendrystės jausmas, empatija, skirtingų galimybių ir pajėgumų sinergija siekiant bendro tikslo. Praktiškai išmokome ir iš karto išbandėme kelių eismo taisykles dvirtatininkams: važiavimo pusė, signalai, atstumas tarp dviračių ir t.t. Šauni diena. Ačiū už bendrystę ir bendradarbiavimą” – komentavo mokyklos koordinatorius Šarūnas.

„Šią gražią dieną praleidau gamtoje, kartu su savo auklėtinėmis. Keliavome po Kazlų Rūdos kraštą, aplankėme Kazlų Rūdos pažintinį taką, žvalgėme miesto apylinkes. Turėjome smagų pikniką naujai įrengtame Kazlų kaimo tvenkinio paplūdimyje. Kartu su mergaitėmis turėjome puikią progą pastiprinti savo komandiškumą, draugystę ir bendrystę, kuri taip svarbi tarpusavio ryšiui” – komentavo mentorė Viktorija.

Iš viso žygyje dalyvavo 4 mentoriaujamos grupės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *