Mokslo metai artėja link pabaigos ir jau skaičiuojame paskutiniuosius pirmadienio žygius. Šį kartą, mokyklos ugdytiniai, lydimi suaugusiųjų, išvyko į dviračių žygį.

Keletą savaičių mokiniai kruopščiai ruošėsi dviračių žygiui: tvarkėsi dviračius, kad būtų techniškai tvarkingi, mokėsi KET skirtų dviratininkams, mokėsi važiuoti laikantis saugaus atstumo ir pan.

„Dviračių žygis įvyko! Nuvažiuota 25 km, didesnioji kelio dalis – žvyrkelis. Vaikų pajėgumai ir galimybės buvo labai skirtingos, bet įveikė visi!!! Nuo mažiausio iki didžiausio dalyvavusio žygyje. Vaikai buvo draugiški, komandiški, paslaugūs, tolerantiški, džiaugiamės šaunia komanda! Ačiū, tėveliams, kurie palaikote pirmadienio žygius ir padedate vaikams stiprėti fiziškai, emociškai, stiprinti valią, plėsti komforto zoną ir įveikti įvairiausius iššūkius!” – komentavo mokyklos koordinatorė Rita.

Mokiniai įveikė kelio atkarpą Kardokai – Kačerginės prieplauka. Iš viso numinta 25 km.

Žygį vainikavo skanūs pietūs ir atokvėpis žaidimų aikštelėje.

Keletas žygio akimirkų:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *