Birželio 9-10 dienomis Kardokų Gamtos mokykloje įvyko kasmetinis savitų mokyklų sąskrydis.
Dalyvaujantys kolektyvai pristatė savo mokyklas, jų savitumus, pažindinosi tarpusavyje bei smagiai vakarojo prie laužo.
Dvi dienas dalyvavo dirbtuvėse “Švietimo utopija Lietuvoje”- kur buvome vakar? Kur esame ir su kuo susiduriame šiandien? Ką turime nuveikti rytoj? Kokia ateitis laukia šių metų pirmokų 2053 metais? Keliaudami prisiminimais į praeitį bei žvelgdami į ateitį dalinosi gerąja patirtimi ir kylančiais kasdieniais iššūkiais.
Visi kartu išsikėlėme ateities tikslus, kaip jų sieksime visi kartu ir kiekvienas atskirai.

Dėkojame Kauno Žaliąjai Mokyklai, Miško mokyklai, VŠĮ Stipri Šeima už dalyvavimą sąskrydyje.

Už pietus renginio metu dėkojame Meduolinio Namuko Sodybai.