Nuo šiandien, „Kardokų Gamtos Mokykla“ vadinsis „Kardokų Gamtos Akademija“.

Žengdami į naują erą, pateiksime daugiau naujovių:

• ketiname siekti gimnazijos statuso;
  • plėsti aukštųjų ugdymo įstaigų ratą, su kuriomis ketiname glaudžiai bendradarbiauti;
  • didinti stovyklų ir edukacijų skaičių;
  • pradėsime rengti viešus seminarus ir konferencijas.

Ką tai reiškia jums?

Perėjimas iš „Kardokų Gamtos Mokyklos“ į „Kardokų Gamtos Akademiją“ yra natūralus žingsnis siekiant tapti plataus spektro integraliu žmogaus ugdymosi centru.

Mes ir toliau laikysimės kokybės ir aukštų Žmogaus ugdymosi standartų.

Vienas ženklas – visos mūsų paslaugos

Dabar po ženklo skėčiu sutilps keturios pagrindinės švietimo veiklos sritys:

Padėkite vaikams kurti savo ateitį kartu su „Kardokų Gamtos Akademija“.

Kodėl įvyko pokyčiai?

Natūralus žingsnis toliau plėtojant veiklą – pakeisti vardą, logotipą ir išvaizdą, kad atitiktume naująją misiją.

Siekdami naujovių, taikydami laiko patikrintus ugdymo modelius, auklėtiniams suteikiame pažinti ne tik save ir supančią artimą aplinką, bet ir supažindiname su ateities įžvalgomis.

Mes esame į Žmogų, Gamtą ir Bendruomenę orientuota akademija. Per pastaruosius 6 metus patobulinome ugdymo modelį bei aplinką, suteikdami vaikams tinkamiausius ir priimtiniausius būdus atrasti savo stichiją kelyje „Nuo – kas AŠ? Iki – AŠ ir ESU Laimė!”

Būkite ir likite laimingi,

Jūsų Kardokų Gamtos Akademija