Praėjusį šeštadienį, spalio 14 d., Kardokų Gamtos Mokykloje įvyko, mokyklos mokinių organizuota, Gėrybių mugė.

Mugėje prekiavo 23 mokyklos bendruomenės nariai, pasiruošę savo rankų darbo gaminių ir rudens derliaus gėrybių.

Šventę atidarė mūsų mokyklos mokinių, Elzės ir Dijutos, bei ugdytojos Neringos, kurtas šokis. Visos mugės metu veikė mokyklos ugdytinių įkurta „Kosmo kavinė”, kur mugės svečiai galėjo paragauti picų, salotų, desertų bei įvairių gėrimų, kuriuos gamino patys kavinėje dirbantys mokiniai.

Taip pat mugės metu vyko aukcionas, kurio metu buvo parduodami prekybininkų dovanoti rankų darbo gaminiai ar derliaus gėrybės. Aukciono metu uždirbti pinigai, nukeliavo į mokinių banką, kur lėšos bus skiriamos mokinių planuojamai metų kelionei.

Kiek vėliau įvyko ir mugės vedėjų rengtas protmūšis apie gamtą ir gyvūnus. Protmūšyje savo žinias pademonstravo ir vieni jauniausių mokyklos ugdytinių.

Na, o mugę uždarė mūsų jaunieji mokyklos mokiniai, šventę vainikuodami savo koncertine programa.

Norime padėkoti visiems mokiniams, ugdytojams ir kitiems bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie Gėrybių mugės organizavimo ir atsidavimo vardan bendro tikslo. Ačiū Jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *