Saulėtą, bet vėsoką, balandžio 5-osios dienos rytą, Kardokų Gamtos Mokyklos ugdytiniai išsiruošė į trumpą pusdienio žygį, kurio metu buvo išsikeltas tikslas – kartu su girininku Gintu, pasodinti 200 medelių. Šioje akcijoje mokykla, bendradarbiaujant kartu su girininkais, dalyvauja jau ne vienerius metus, todėl vaikai turėjo puikią galimybę prisiminti ir papildyti savo turimas žinias apie miškų sodinimą.

Akcijos metu mokiniai turėjo galimybę palyginti eglių ir pušų kankorėžius bei jų sėklas. Girininkas Gintas išsamiai paaiškino, kaip vyksta natūralus miško ataugimas ir tuo pačiu, kaip dirbtinai yra sudaiginami miško augalai, vėliau naudojami miško sodinimui. Taip pat ugdytiniai pasisėmė žinių, kaip taisyklingai sodinti medelius.

Mokiniai miško kirtime pasodino 100 pušų ir 100 juodalksnių sodinukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *