Mokslo metai artėja į pabaigą, tad mūsų mokyklos mokiniai, beskaičiuodami paskutiniąsias savaites iki atostogų, sudalyvavo paskutiniąjame mokyklos rengtame žygyje.

Šį kartą žygį perkėlėme į Marijampolės miestą, kur vaikai turėjo galimybę susipažinti su miestu ir jo apylinkėmis. Žygį kuravo mūsų mokyklos ugdytoja Rima, kuri gyvena šiame mieste ir puikiai žino gražiausias Marijampolės vietas.

Žygį pradėjome Marijampolės baidarių ir kanojų irklavimo bazėje, kur mus sutiko irklavimo treneris Benius Jankevičius. Treneris supažindino ugdytinius su baidarėmis bei kanojomis, įvardino skirtumus ir panašumus tarp šių plaukiojimo priemonių. Taip pat mokiniai gavo trumpą įvadinę pamoką, kaip taisyklingai irkluoti baidarę ir kaip joje saugiai elgtis. Po teorinių žinių, mokiniai bei ugdytojai, turėjo progą paplaukioti baidarėmis, pažaisti krepšinį, stalo tenisą bei išsimaudyti gaivinančiame vandenyje.

Po įdomių pirmo pusdienio pramogų, žygį pratesėme keliaudami po Marijampolės miestą. Iš irklavimo bazės žygiavome prie Kvietiškio dvaro prieigų, kur šiuo metu yra įsikūrusi Marijampolės kolegija. Vaikai turėjo progą susipažinti su dvaro atsiradimo istorija ir išgirsti, kaip anksčiau kūrėsi ir vadinosi Marijampolės miestas. Po trumpo dvaro pristatymo, žygiavome skaniai papietauti, o pasistiprinę iškeliavome tyrinėti miesto centro.

Mokiniai buvo supažindinti su senuoju pašto pastatu ir jo istorija, buvo pristatyta, kokie svarbūs įvykiai ten vyko. Taip pat ugdytiniai turėjo progą patyrinėti Kačių kiemelį, Vytauto ir Poezijos parkus, kur galėjo atsipalaiduoti ir papramogauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *