Turbūt daugelis žino, jog gegužės 15 diena yra Tarptautinė Šeimų diena. Tad minint šią gražią ir prasmingą progą, gegužės 20 dieną, Kardokų Gamtos Mokykloje, įvyko Šeimų dienos šventė.

Ankstyvą šeštadienio rytą mokykloje rinkosi bendruomenės mokiniai ir ugdytojai su savo gausiomis šeimomis, kartu prasmingai praleisti dieną.

Šeimų dienos pradžią paskelbėme susirinkę į ryto ratą, kuriame, kaip ir kiekvieną rytą mokykloje, palinkime visiems gražaus ryto ir paskelbiame aktualią dienos informaciją.

Vėliau šventės eigą sekė bendrystės jausmą ugdanti ryto mankšta bei smagios sportinės estafetės, kurias šeimos turėjo įveikti kartu, komandiškai ir šeimyniškai.

Na, o po smagaus sportinio apšilimo, šeimos buvo pakviestos sudalyvauti ugdytinio Gelmino rengtame futbolo turnyre, kuriame kiekvienas turėjo progą parodyti savo sportinius gebėjimus. Futbolo turnyre dalyvavo tiek mokiniai, tiek jų tėveliai.

Po futbolo turnyro – lengvesnis atokvėpis. Šeimos turėjo galimybę sudalyvauti orientaciniame žygyje mokyklos teritorijoje, kartu ieškant paslėpto lobio. Rastas lobis – drobė ir dažai, kurie buvo skirti kiekvienai šeimai, kartu nutapyti šeimos paveikslą ir taip išsaugoti prisiminimą ilgesniam laikui.

Po aktyvesnės pirmos dienos dalies, vėliau sekė mūsų mokyklos ugdytinių surengtas, Istorinės pjesės teatro pasirodymas (autorius Andrius Almanis), kurį režisavo ir scenografavo dailės ir teatro mokytoja R. Kučinskaitė. Pilną Istorinės pjesės pasirodymą galite peržiūrėti čia:

Po įspūdingo mokyklos aktorių pasirodymo, turėjome progą pasiklausyti į svečius atvykusių neįgaliųjų senjorų muzikinio ansamblio bei mūsų mokyklos mokinių muzikinių pasirodymų.

Na, o dieną užbaigėme skaniomis vaišėmis ir prasmingais pokalbiais prie arbatos puodelio.

Daugiau šventės akimirkų galite pamatyti čia:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *