Balandžio 25 d. popietę, Kardokų darželyje lankėsi Kazlų Rūdos bendruomenių pareigūnė Akvilė su draugu Amsiumi.

Vaikai turėjo progą išgirsti apie policininkų darbą, žaidė saugaus eismo žaidimus, važinėjo su policijos mažuoju motociklu, reguliavo šviesoforą ir mokėsi eismo taisyklių. Taip pat auklėtiniai galėjo suvaidinti policinikus, pasėdėti policijos automobilyje, užduoti įvairius klausimus. Pareigūnė priminė vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę, važiuoti dviračiu ir paspirtuku, kodėl svarbu dėvėti atšvaitą, atsakė į smalsučių klausimus.

Vaikų žodžiais – tai buvo neįprastas įdomus šios dienos įvykis. Geriau vieną kartą pamatyti, nei kelis kartus išgirsti.

Taip pat norime priminti, kad Jūs galite 1,2% sumokėto pajamų mokesčio pervesti Kardokų Gamtos Mokyklai, tai reikėtų atlikti iki gegužės 1 d.

Su jūsų pagalba kuriame vaikams erdvę, kurioje gera augti ir įdomu mokytis!

Paramos gavėjo kodas 304506884

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *