Turbūt daugelis yra girdėję, jog Kardokų Gamtos Mokykloje pirmadienis – žygio diena.

Tačiau balandžio 17 dienos žygis buvo kitoks. Mokyklos ugdytojai, kartu su mokiniais, atsižvelgus į tai, jog balandis yra švaros mėnuo, nusprendė žygio dieną išnaudoti švaros akcijai Kardokų kaimo apylinkėse.

Mokyklos ugdytiniai pasiskirstė į tris grupes, kurios žygiavo skirtingais keliais. Viena grupė žygiavo link Agurkiškių kaimo, antroji grupė – link Višakio Rūdos, o trečioji – Braziūkų kryptimi.

Švaros akcijos tikslas – surinkti kuo daugiau šiukšlių iš pakelių ir miško tankmių, taip pagerinant mūsų apylinkių vaizdą ir aplinką.

Žygio metu vaikai su ugdytojais surinko ne vieną maišą skardos, stiklo, plastiko atliekų, taip pat buvo rasta daug įvairių buitinių atliekų, grindų dangų, padangų, minkštųjų baldų ir kt…

Žygio metu vaikai pasisėmė gerosios patirties, o po švaros akcijos, vaikų laukė teorinė ekologijos pamoka, kurios metu vaikai diskutavo, kaip jie gali prisidėti prie mūsų aplinkos ir visos žemės tausojimo.

Taip pat norime priminti, kad Jūs galite 1,2% sumokėto pajamų mokesčio pervesti Kardokų Gamtos Mokyklai, tai reikėtų atlikti iki gegužės 1 d.

Su jūsų pagalba kuriame vaikams erdvę, kurioje gera augti ir įdomu mokytis!

Paramos gavėjo kodas 304506884

Žygio akimirkos: