Prieš savaitę Kardokų Gamtos Mokyklos ugdytiniai įgyvendino gražią idėją – surengė švaros akciją Kardokų kaimo apylinkėse. Akcijos metu buvo surinkta daug įvairių buitinių atliekų, kurių utilizavimu pasirūpino mokyklos ugdytiniai ir ugdytojai.

Tęsiant gerumo akciją, balandžio 24 dienos žygis taip pat buvo išskirtinis. Šio žygio metu, mokyklos udytiniai kartu su ugdytojais, žygiavo į sodybas, esančias Kardokų kaimo apylinkėse, kur įvairiais darbais padėjo vyresnio amžiaus gyventojams.

Kaip ir praėjusio, taip ir šio žygio metu, visi žygio dalyviai pasiskirstė į tris grupes, kurios pradėjo žygiuoti Ardzijauskų ir Prūsokų kaimų link, kur radosi trys sodybos.

Sodybose vaikai atliko įvairių pavasarinių lauko darbų: kas rinko šakeles, kas grėbė lapus, kas vežė akmenis, o kas malkas nešiojo…

Be viso to, mokyklos ugdytiniai turėjo progą artimiau susipažinti su sodybų savininkais ir jų turimu ūkiu.

Taip pat norime priminti, kad Jūs galite 1,2% sumokėto pajamų mokesčio pervesti Kardokų Gamtos Mokyklai, tai reikėtų atlikti iki gegužės 1 d.

Su jūsų pagalba kuriame vaikams erdvę, kurioje gera augti ir įdomu mokytis!

Paramos gavėjo kodas 304506884

Žygio akimirkos: