Rugsėjo 29 d. dieną, Kardokų Gamtos Mokykloje įvyko susipažinimo vakaras. Čia dalyvavo Kardokų mokyklos, darželio bei kaimo bendruomenė.

Vakaro susitikimas prasidėjo nuo bendro pasisveikinimo rato, po kurio sekė susitikimas individualiose grupelėse kartu su ugdytiniais ir mentoriais. Grupių susitikimo metu, patys mokiniai papasakojo savo tėveliams apie erdves, kuriose jie mokosi, apie savo dieną mokykloje bei susitarimus, kurie galioja mokyklos metu.

Po susirinkimo grupėse, bendro susirinkimo metu, tėveliams buvo pristatytas visų mokslo metų kalendorius su svarbiomis datomis bei ateinančiais renginiais. Taip pat buvo apžvelgtas pirmasis mokslo metų mėnuo.

Na, o po oficialos dalies, visi susirinkusieji, leidosi į žygį po Kardokų apylinkes, kurio metu bendruomeniškiai turėjo progą susipažinti vienas su kitu artimiau bei praplėsti savo pažinčių ratą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *