Birželio 13 dienos rytą, mokyklos ugdytojai ir auklėtiniai, išsiruošė į ilgai planuotą ir lauktą metų kelionę. 
Patys vaikai turėjo galimybę prisidėti prie kelionės planavimo, teikti savo idėjas ir mintis, tiek dėl kelionės maršruto, tiek dėl vietų, kurias verta aplankyti. 
Vaikų nuomonės ir norai, dėl kelionės maršruto išsiskyrė. Vieni norėjo keliauti Lietuvoje ir taip geriau susipažinti su savu kraštu, kiti norėjo keliauti užsienyje ir geriau pažinti kaimynines šalis. 
Ieškant bendro kompromiso ir vadovaujantis viena iš mokyklos idėjų – laimėkime kartu, buvo priimtas visiems priimtinas sprendimas, keliauti Lietuvoje bei Latvijoje.

Šeštoji diena, kelionė artėja link pabaigos. Naudodamiesi proga, apsilankėme Jūrmalos vandens parke.

Vandens parke vaikai ne tik turėjo progą pasimaudyti, papramogauti ir pačiuožinėti vandens čiuožyklomis, bet ir prisiminti saugaus elgesio taisykles vandenyje ir vandens parko erdvėje. Jas ištransliavo vandens parko darbuotojas. Žinoma, kaip saugiai elgtis vandenyje, kartojomės jau anksčiau, Jūrmalos paplūdimyje. Taip pat mokiniai laiką išnaudojo ir plaukimo įgūdžių gerinimui. 

Po vandens parko, nuvykome ir apžiūrėti ir Jūrmalos centro, kur vaikai turėjo laiko pasivaikščioti ir susipažinti su miesto apylinkėmis bei pagrindinėmis gatvėmis. 

Na, o dieną užbaigėme skaniais pietumis bei prasmingai praleistu laiku kempinge prie laužo, reflektuojant apie visą įvykusią kelionę ir planuojant septintąją – grįžimo namo dieną. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *